این مطلب ۶۹ بار خوانده شده

مسئول راهیان نور بسیج استان هرمزگان در گفتگو با کوله بار: ۲۰۰۰دانشجوی هرمزگانی از مناطق عملیاتی جنوب و راهیان نور دریایی بازدید می کنند

نسخه مناسب چاپ

 سرهنگ دوم پاسدار رسول جهانداری مسئول اردویی  راهیان نورو گردشگری سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در گفتگو با کوله بارهرمزگان  با اشاره به آغازاردوهای راهیان نور دریایی خلیج فارس دانشجویی گفت: امسال هم همانند سال گذشته، تمام عزم و جزم خود را راسخ نموده ایم تا اردوهای راهیان نور را با نظم بشتروموثر برگزار نماییم و برنامه ریزی نموده ایم که امسال ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان را به   راهیان نور دریایی خلیج فارس یادمان شهدای گمنام جزیزه هرمز اعزام نماییمو.

 

 

وی افزود: تلاش داریم که ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان  هرمزگانی نیز، امسال بتوانند از مناطق عملیاتی دفاع مقدس جنوب کشور بازدید کنند..

جهانداری تاکید کرد: اردوهای راهیان نور دانش آموزان استان هرمزگان، ازآغاز ثبت نام وشروع ترم مهرماه آغاز شده است و تا پایان اسفند ماه ادامه دارد .

ایشان در پایان گفتند: کوچکترین حرکتی که می توانیم برای تداوم راه شهدا انجام دهیم همین برگزاری راهیان نور و شرکت اقشار مختلف بسیبج و احاد مردم است.  امروز راهیان نور بهترین واثر گزار ترین کارفرهنگی در کشور ما واقع شده و در حال انجام است.

 

 

.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.